Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe FlashZawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

-->
2014-09-22 07:35
Nocna akcja ratownicza na Bałtyku

Wczoraj w nocy (niedziela, 21 września) załoga śmigłowca Brygady Lotnictwa Marynarki Wojennej udzieliła pomocy kobiecie, która podczas rejsu promem doznała urazu ręki. Poszkodowana została podjęta z promu Stena Spirit znajdującego się około 40 kilometrów na północny zachód od Władysławowa i bezpiecznie przetransportowana na ląd.

więcej >>
2014-09-19 10:52
Medale za udział w operacji NATO

Personel lotniczy 43. Bazy Lotnictwa Morskiego, który w 2008 roku brał udział w operacji antyterrorystycznej na Morzu Śródziemnym został odznaczony przez Sekretarza Generalnego Sojuszu Północnoatlantyckiego. Medale dla przedstawicieli załóg śmigłowców pokładowych SH-2G oraz personelu technicznego wręczył wczoraj kmdr por. Piotr Nieć – dowódca uczestniczącego w operacji Polskiego Kontyngentu Wojskowego Pułaski.

więcej >>
2014-09-18 17:41
Akcja ratownicza na Bałtyku

Dzisiaj (czwartek, 18 września) załoga śmigłowca W-3RM „Anakonda” z Brygady Lotnictwa Marynarki Wojennej przeprowadziła akcję ratowniczą na Bałtyku. Pomocy potrzebował mężczyzna przebywający na jednostce turystycznej "Admirał III" znajdującej się 15 mil morskich na północny - zachód od Władysławowa.

więcej >>
2014-09-09 09:49
BLMW w ćwiczeniu Okrętowej Grupy Zadaniowej

Osłona przed atakami okrętu podwodnego, rozpoznanie oraz wskazywanie celów okrętom i samolotom uderzeniowym to główne zadania Brygady Lotnictwa Marynarki Wojennej podczas ćwiczeń na Bałtyku. Od wczoraj w manewrach 3. Flotylli Okrętów uczestniczą załogi śmigłowców pokładowych SH-2G, śmigłowców zwalczania okrętów podwodnych Mi-14PŁ oraz samolotów patrolowo – rozpoznawczych Bryza.

więcej >>
2014-09-05 10:56
Ruszyło Muzeum Morskiego Dywizjonu Lotniczego

Delegacja żołnierzy z Dowództwa Brygady Lotnictwa Marynarki Wojennej uczestniczyła w ubiegły poniedziałek (1 września) w inauguracji działalności Muzeum Morskiego Dywizjonu Lotniczego. Placówka powstała z inicjatywy Stowarzyszenia Historycznego Morskiego Dywizjonu Lotniczego w Pucku.

więcej >>
191460
Uwagi na temat strony kieruj do Webmastera.
© 2008 Brygada Lotnictwa Marynarki Wojennej. Wszelkie prawa zastrzeżone.